Tek Myslym Shyri Jepet me Qira Apartament 2+1 - 115m2

E mobiluar
400€ / muaj

  • Rruga Myslym Shyri
  • 92
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFJT351623 - Ne rrugen Myslym Shyri prane Karburant Kastrati jepet apartament me qira 2+1 ne katin e 3 te nje pallati 6-katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient te bollshem ndenje, me kuzhinen te vecuar, i mobiluar ne menyre shume te mire dhe cilesore me te gjitha kushtet e nevojshme dhe pajisje elektroshtepiake te markave me te mira, 2 dhoma gjumi, nga te cilat njera eshte matrimoniale, nje dhome per femije dhe nje tualet, Eshte plot drite natyrale pasi orientohet Jug dhe Lindje . Zona ne te cilen ndodhet eshte me e mira ne Tirane per shkak se ka afer cdo facilitet te mundshme dhe shume afer bllokut, qendres, shkollave, kopshteve, linjave urbane dhe cdo gje tjeter per nje jetese cilesore. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 6

Tipare

Ballkon I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
400€ / muaj

500€ / muaj

Te Myslym Shyri, Jepet Apartament 1+1 Me Qira - 90m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira apartament 1+1 per banim ose zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e...

Qira
500€ / muaj
RENTED
Myslym Shyri, Jepet Me Qira Super Apartament Me Verande... - 127m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne Myslym Shyri jepet me qira super apartament 2+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri me ashensor dhe eshte plotesisht i mobiluar...

Qira
500€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod Per Z... - 60m2
Myslym Shyri - Rruga Sami Frashëri

Ne Myslym Shyr, perballe Drejtorise se Policise jepet me qira ambient per zyra 60m², ne katin e dyte te nje godine te destinuar vetem per ambiente k...

//do something