Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1 - 145m2

E mobiluar
148,000€

  • Rruga Medar Shtylla
  • 167
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFJT351597 - Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes te Komuna e Parisit shitet apartament 3+1+2. me siperfaqe totale 145 m2. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte, salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit , dy dhome gjumi Martimoniale dhe nje dhome gjumi per femije, 2 tualet te pergjithshem e cila njera eshte me dritare, Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 12-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti ka oreientim jug -lindje cka do te thote qe ka ndricim natyral pergjate gjithe dites. Gjithashtu zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te mira te qytetit pasi facilitetet qe ofron jane te shumta si psh: shkolla, universitete, administrata, qendra shendetesore, markete, bare etj. Kontakto tani ne numrin e telefonit +355 67 403 2997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 145m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Medar Shtylla
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 12

Tipare

Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
156,000€
Komuna E Parisit, Shitet Super Apartament 3+1+2! - 145m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna e Parisit, Shitet Apartament 3+1+2 me siperfaqe shume te madhe dhe planimetri shume te rregullt! Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje...

Shitje
165,000€
SOLD
Okazion! Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 3+1+2... - 172m2
21 Dhjetori - Rruga Sali Butka

Pranë 21 Dhjetorit Shitet Apartament Fantastik 3+1+2, Tërsisht I Mobiluar!! Mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe komoditet maksimal.Ky...

Shitje
165,000€
Prone Kleringu, Tek Hipoteka Shitet Apartament 3+1+2 - 149m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

e Rruga "Jordan Misja", prane hipotekes shitet apartament 3+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te Tiranes me punime bashkohore ku vihet re ter...

//do something