Te Kompleksi Vizion Plus Shitet Apartament 2+1 - 125m2

E mobiluar
130,000€

  • Rruga Don Bosko
  • 235
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFJT351522 - Ne Kompleksin me te preferuar ne Don Bosko, Tek Kompleksi Vizion+, Shitet Apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te mire-administruar me 2 ashensore, Apartamenti ka hapesira te bollshme, me siperfaqe totale 125 m2, me organizim shume te rregullt. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem me shume drite me dalje ne ballkon, kuzhina, 2 dhoma gjumi me hapesira te medha me shume drite, 1 ballkon dhe 2 tualete, ku njeri eshte me dritare. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar, i pajisur me kondicionere, vetrata dopio-xham, pajisjet elektoshtepiaket te nje cilesie te larte. Kompleksi eshte i mireadministruar, ofron te gjitha kushtet e nevojshme per jetesen e perditshme, si markete, dyqane, bare etj. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt Hipotekor. Per nje vizite ne Apartament apo me teper detaje kontaktoni tani me Agjencine Imobiliare Real Deal ne numrin +355 67 403 2997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 125m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 9
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Don Bosko
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
135,000€

145,000€

SOLD
Ne Nje Nga Komplekset Me Te Mira Ne Tiranes Shitet 3+1 - 118m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Apartament 3+1 ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne zonen e Don Bosko dhe disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Ambjenti eshte i kuruar m...

Shitje
133,000€
Ne Don Bosko Shitet Apartament 3+1+2 Me Çmim Okazion! - 146m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne fillim te zones Don Bosko shitet apartament 3+1+2 me planimetri shume te rregullt dhe ÇMIM OKAZION 900 Euro/m2. Apartamenti lokalizohet ne nje komp...

Shitje
135,000€
Ne Don Bosko Brenda Kompleksit E Vizion Plus, Shitet Nj... - 53m2
Don Bosko - Don Bosco

Ne Don Bosko, ne Kompleksin e Vizion Plus, shitet njesi komerciale me siperfaqe 53 m². Ambienti ndodhet ne katin 0, c'ka e ben lehtesisht te aksesuesh...

//do something