Ne Don Bosko Shitet Super Apartament 2+1 - 84m2

E mobiluar
78,000€

  • Rruga Don Bosko
  • 487
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFJT351427 - Ne Don Bosko prane Viva Market shitet super apartament 2+1 . Siperfaqja prej 84 m2 organizohet ne: sallon ndenje te mobiluar ne menyre bashkohore, pjesa e gatimit qe eshte e pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake e nevojshme, dy dhoma gjumi te mobiluara, tualeti i bollshem me dritare dhe nje ballkon. Orientimi i apartamentit eshte perendim. Apartamenti eshte i investuar shume, termoizolim, izolim akustik, kondicioner, parket, vetrata dopio xham. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nja pallati 7-katesh te ndertuar ne vitin 2017 me ashensor qe shkon deri ne katin -1. Apartamenti shitet i mobiluar vetem disa sende personale do merren, gjithashtu ka dhe nje Garazh por me nje cmim ekstra. Zona ofron te gjitha kushtet e nevojshme per jetesen e perditshme, si markete, dyqane, bare etj. Per me teper informacion telefononi ne numrin +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 84m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Don Bosko
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 7

Tipare

Garazh Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
78,000€
SOLD
Shitet Apartament 1+1 I Pershtatur Ne 2+1! - 75m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin e Vizion+ Ne Rrugen Don Bosko, Shitet Apartament 1+1 i pershtatur ne 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe me orientim Jug-Perendim....

Shitje
68,000€

70,000€

EXCLUSIVE
Ne Don Bosko Shitet Ambient Komercial!! - 40m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne rrugen Don Bosko, pa vajtur tek Vizion Plus, Shitet Ambient Komercial ne katin 0 te nje ndertimi te ri. Ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire...

Shitje
74,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament I Pershtatur Ne 3+1! - 90m2
Don Bosko - Rruga Muzaket

Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 i pershtatur ne 3+1, i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati me ashensor...

//do something