Te Brryli Shitet Apartament 1+1 - 54m2

E mobiluar
60,000€

  • Rruga Arkitekt Kasemi
  • 697
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFJT351364 - Te Brryli Prane Tirana Bank Shitet Apartament 1+1 me siperfare 54 m2 ne katin e 1 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor dhe kamera sigurie. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, me kend kuzhine me te perbashket, dhome gjumi, tualete dhe nje nje verande 40 m2. Apartamenti ka orientim Juglindje cka i mundeson ndricim te larte natyral. Ndodhet ne nje zone qe vitet e fundit ka marre shume zhvillim, si dhe ju ofron te gjithe sherbime dhe facilitetet e nevojshme, mjaft e pershtatshme per familjaret. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 54m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 0
Zona Brryli
Rruga Rruga Arkitekt Kasemi
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Verandë I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
58,000€
SOLD
Tek Brryli Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri !!! - 68m2
Brryli - Rruga Odhise Grillo

Ne Zonen e Brrylit ,ne nje kompleks ne ndertim i Vitit 2020 shitet apartament 1+1 per banim dhe per investim. Apartamenti eshte organizuar si me pos...

Shitje
52,000€
SOLD
Ne Brryl, Shitet Apartament 1+1 Ndertim I Ri !!! - 62m2
Brryli - Rruga Odhise Grillo

Ne Zonen e Brrylit ,ne nje komples ne ndertim i Vitit 2020 shitet apartament 1+1 ,per banim dhe per investim. Apartamenti eshte organizuar si me pos...

Shitje
69,000€
Brryli, Shitet Apartament 2+1! - 77m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Prane Berrylit dhe Ministrise se Jashtme, Shitet Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh dhe ka siperfaqe 77.2 m2....

//do something