Te Komuna E Parisit Prane Lulishtesh Shitet Apartament 1+1 - 64m2

E mobiluar
70,000€

  • Rruga Medar Shtylla
  • 509
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFJT351359 - Tek Komuna e Parisit, Prane Lulishtes Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 11-katesh te mire administruar te pajisur me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 64 m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, me kend kuzhine me vete, dhome gjumi, tualete dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti vetem pak minuta larg qendres se Tiranes dhe me infrastrukture te rregullt ofron te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla, kopshte, universitete, qender shendetsore, banka, supermarkete, restorante, bare , linja transporti publik etj. Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni me agjencine imobiliare Real Deal Properties ne Nr. 0674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 64m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 4
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Medar Shtylla
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 11

Tipare

Ashensor Ballkon I mobiluar Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
55,000€

75,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Ambient Per Zyra - 110m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, tek Komuna e Parisit, ne Rrugen Tish Dahia, Shitet Ambient Komercial Per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin 1 te...

Shitje
70,000€
RESERVED
Te Komuna E Parisit Prane Lulishtesh Shitet Apartament... - 64m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna E Parisit Prane Lulishtesh Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 12-katesh te mire administruar te pajisur...

Shitje
68,000€

70,000€

EXCLUSIVE
Ne Fresk Shitet Papafingo Me Pamje Nga Tirana !!! - 105m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit shitet Papafingo 1+1 me siperfaqe te madhe 88 m2 ambienti, verenda 34 m2 me mundesi konvertimi ne 2+1. Apartamenti eshte ne katin...

//do something