Te Brryli Shitet Ambient Komercial Open-Space - 75m2

Pjesërisht e mobiluar
120,000€

  • Rruga Arkitekt Kasemi
  • 94

Përshkrimi i pronës

REFJT351352 - Shitet Zyrë pranë Tirana Bank, me siperfaqe totale 75 m2 ne katin e 2-te te nje pallati te ri i pajisur me ashensor dhe kamera sigurie. Zyra eshte pjeserisht e mobiluar, e pajisur me kondicioner dhe ndricim LED i pershtatshem per zyra noteriale, zyre kontabiliteti, studio arkitekture, klinike dentare, etj. Aksesi me rrugen kryesore i jep avantazh per biznesin tuaj sepse krijon lehtesira, ofron siguri dhe eshte me i aksesueshem nga klientet. Ambienti eshte Open Space me hapsire te bollshme, gjithashtu ka dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje nder zonat me te kerkuara per ambiente zyrash pasi ofron shum lehtesira. Per nje vizite ne Zyre kontaktoni tani me Agjencine Imobiliare Real Deal ne numrin e cel +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Brryli
Rruga Rruga Arkitekt Kasemi
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Pjeserisht i Mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
128,000€
Apartament 3+1 - 117m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Ministria Jashtme, Blv. Zhan D'ark, shitet apartament 3+1, ne katin 9 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar...

Shitje
109,000€

110,000€

Ne Brryl Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Medha... - 126m2
Brryli - Rruga Arkitekt Sinani

Okazion !! Ne Zonen e Brrylit, ne rrugen Arkitekt Sinani, shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 1 post parkimi 15 m2 i perfshire ne cmim , ne nje ndert...

Shitje
105,000€

117,000€

Te Brryli Shitet Super Apartament 3+1 Vendndodhje Perfe... - 102m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Ne Bulevardin Zhan D'Ark, prane Maternitetit Koco Gliozheni, shitet apartament 3+1, ne katin e shtate banim te nje ndertimi te ri te pajisur me ashens...

//do something