Te Stadiumi Dinamo Jepet Me Qira Ambient Per Zyra 45 m2 - 45m2

E pa mobiluar
450€ / muaj

  • Rruga Emin Duraku
  • 90

Përshkrimi i pronës

REFJT351325 - Te Stadiumi Dinamo jepet me qira ambient per zyra me siperfaqe 45 m2 ne katin 2 te nje pallati 8 katesh i i ndertuar ne 2019 i pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Ambienti eshte totalisht openspace dhe ka 1 tualet te kompletuar. ka fasade xhami e cila krijon mundesi perfekte brandimi per biznesin tuaj dhe aspirim natyral nepermjet dritareve. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me potencial te larte zhvillimi per biznesin tuaj. Nxitoni per ta bere tuajin dhe per te zhvilluar biznesin tuaj. Per nje vizite ne prone na kontaktoni prane agjencise tone +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 45m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Emin Duraku
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
450€ / muaj
Te Stadiumit Dinamo, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod... - 68m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Emin Duraku

Te Stadiumi Dinamo jepet me qira ambient per zyra me siperfaqe 68 m2 ne katin 7-te te nje pallati 8-katesh i i ndertuar ne 2019 i pajisur me ashensor...

Qira
400€ / muaj
Ne Zonen E Bllokut, Me Qira 1+1 Per Ambjente Komerciale... - 60m2
Presidenca - Rruga Perlat Rexhepi

Ne zonen e Bllokut, tek Presidenca jepet me qira 1+1 per ambjente komerciale si zyra, klinika, parukeri, noteri, magazinim etj. Ambjenti ndodhet ne ka...

Qira
320€ / muaj

350€ / muaj

Ne Bllok, Jepet Zyre Me Qira! - 40m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne Bllok, Jepet Zyre me Qira me siperfaqe 40m2. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe eshte e organizuar ne nje zyre, e cila me vetrate xhami...

//do something