Rruga e Dibres , Te Kompleksi Halili Shitet Super Apartament 3+1+2 ! - 165m2

E mobiluar
188,000€

  • Rruga e Dibrës
  • 191

Përshkrimi i pronës

REFJT351189 - Rruga e Dibres, perball Viles Gold Shitet Super Apartament 3+1+2 me hapsira te bollshme dhe strukture shume te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banimi te nje Pallati te Ri 9 katesh i ndertuar ne vitin 2008 dhe i pajisur me Ashensor. Apartamenti ka nje Siperfaqe bruto 165.7 m2 dhe Siperfaqe neto 153.7 m2 dhe eshte i organizuar ne nje koridor hyres i cili lidh te gjithe ambjentet e Apartamentit, kalojm tek Living Room me hapsire te bollshme dhe me dalje ne ballkon, Kuzhina e Gatimit e pajisur me te gjitha Elektroshtepiaket, dhoma Matrimoniale e gjumit me hapsire te madhe dhe e arreduar me mobilim cilsor dhe me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit per femije me strukutre te rregullt dhe nje dhome tjeter qe mund te perdoret per studio studimi ose dhome gjumi, dhe 2 Tualete me Aspirim. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i investuar ne cdo detaj te apartamentit, si Dyer cilesor, Dritare Dopio Xham Hermetike, Kondicioner ne cdo ambjent, TV Smart 55' , punime dekorative me Gips dhe spote. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor dhe shitet i mobiluar. Pallati eshte i monitoruar me kamera Sigurie 24h, roje private ne hyrje te pallatit, gjithashtu pallati ofron dhe parkim kundrejt nje pagese mujore. Zona ofron sherbime dhe facilitete te shumta si Supermarkete, Banka, Shkolla, Farmaci, Linje Urbani, etj. Për një vizite ne kete Apartament kontaktoni tani me Agjensine Imobiliare Real Deal

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 165m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Selvi
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
160,000€
Shitet Super Apartament 3+1+2 Tek Komuna E Parisit! - 156m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes shitet apartament 3+1+2. Apartamenti ka 156 m2 siperfaqe qe organizohet ne : living room me siperfaqe te...

Shitje
185,000€
Ne Rrugen Fortuzi Shitet Apartament 3+1 Me Siperfaqe Te Madhe !!! - 137m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Fortuzi

Ne Rrugen Fortuzi shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 103 m2 se bashku me nje ambient shtese 34 m2(njesi ,me certifikate pronesie), ne katin e 1...

Shitje
193,000€
Tek "kompleksi Magnet", Shitet Apartament 3+1, Super I Investuar - 131m2
Kompleksi Magnet - Rruga Frosina Plaku

Tek Kompleksi Magnet shitet super apartament 3+1+2, i investuar totalisht ne menyre luksoze. Apartamenti ndodhet ne njeren prej godinave 7-kateshe te...