Te Zogu i Zi, Jepet me Qira Apartament 3+1 Super Komod - 140m2

E mobiluar
750€ / muaj

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 175
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFJT351182 - Te Zogu i Zi perballe karburantit Kastratit Jepet me Qira Apartament 3+1 +2 kati i 4 ne pallat ekzistues me siperfaqe 140m2. Apartamenti eshte i organizuar nga 1 ambjent denje + guzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte investuar shume mire me sistem kondicionimi,ka izolim akustik,me mobilim te rri dhe komod, .Apartamenti ka orentim nga Jugu dhe zoteron ndycim natyral gjate gjithe dites. Zona ku ndodhet Apartamenti eshte shume strategjike per aktivitete te llojeve te ndryshme. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 140m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 4
Zona Zogu i Zi
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 1990
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Depo Hapesire Parkimi I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
700€ / muaj
Jepet Me Qera Duplex, Tek Komuna E Parisit - 165m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me cilesore ne zone. Kati i pare ka siperfaqe 75 m2 es...

Qira
660€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 3+1 Prane Librarise Ne Bllok - 99m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Jepet me qira apartament 3+1 ne Bllok ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, i mobiluar teper mire, me siperfaqe 99 m2 dhe orientim Lindje-Perendim. A...

Qira
800€ / muaj
RENTED
Prane Stadiumit Qemal Stafa Jepet Me Qira Super Ambient... - 162m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Prane stadiumit Qemal Stafa, rruga Dervish Hima jepet me qira zyre fantastike. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mireadministruar...

//do something