Te Zogu i Zi, Jepet me Qira Apartament 3+1 Super Komod - 140m2

E mobiluar
700€ / muaj

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 75

Përshkrimi i pronës

REFJT351182 - Te Zogu i Zi perballe karburantit Kastratit Jepet me Qira Apartament 3+1 +2 kati i 4 ne pallat ekzistues me siperfaqe 140m2. Apartamenti eshte i organizuar nga 1 ambjent denje + guzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte investuar shume mire me sistem kondicionimi,ka izolim akustik,me mobilim te rri dhe komod, .Apartamenti ka orentim nga Jugu dhe zoteron ndycim natyral gjate gjithe dites. Zona ku ndodhet Apartamenti eshte shume strategjike per aktivitete te llojeve te ndryshme. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 140m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 4
Zona Zogu i Zi
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 1990
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Depo Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
700€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qera Duplex, Tek Komuna E Parisit - 165m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me cilesore ne zone. Kati i pare ka siperfaqe 75 m2 es...

Qira
690€ / muaj
EXCLUSIVE
Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Ne Rrugen E Elbasa... - 140m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Perballe 7-xhuxhat jepet super apartament me qira. Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi super te bollshme dhe te arreduara ne menyre bashkekohore, n...

Qira
600€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Hapesire Te... - 141m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, ne rrugen Pjeter Bogdani jepet me qira apartament 3+1+2 me hapesire te madhe, ne katin 7 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti organizohet n...