Jepet Penthouse 3+1+2 Me Qira - 295m2

E mobiluar
1,000€ / muaj

  • Rruga Zef Jubani
  • 222
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFIM09940 - Jepet me qira penthouse prane gjimnazit "Petro Nini". Ambjneti ka nje siperfaqe prej 295 m2 e ndare ne dy zona kryesore: ambjenti i brendeshem dhe veranda. Ambjenti i brendshem ka nje siperfaqe prej 150 m2 e ndarae ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon i madh ndenje plus kuzhine dhe ambejnt ngrenie. Veranda ka nje hapesire prej 145 m2 dhe disponon nje kend pushimi, nje pjese grill dhe tavoline ndenje. Ambjenti eshte i investuar deri ne detaje me hidrosanitaret incaso te markave me te mira ne treg, elektoshtepiaket po ashtu. Disponon 3 dhoma gjumi te orientuara nga jug lindja. Zona ne te cilen ndodhet ka shume facilitete pasi eshte vetem 300 m nga liqeni i Tiranes dhe 500 m nga zona me e kerkuar e Tiranes, Blloku. Pallati ne te cilen ndodhet eshte i mireadministruar dhe disponon 2 ashensor.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 295m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Penthouse
Kati 11
Zona Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga Zef Jubani
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Depo

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

//do something