wd - 105m2

E pa mobiluar
92,000€

  • Rruga Medar Shtylla
  • 4
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFIM09723 - Shitet Apartament 2+1 me 2 tualete ne zonen e Komunes se Parisit. Apartamenti posedon 1 sallon te madh ndenje, kuzhine me hapesire te bollshme, 2 dhoma gjumi me permasa te medha dhe 2 tualete. Ambjenti ka organizim shume te mire dhe planimetri shume te rregullt. Orientimi eshte nga lindja. Kompleksi ne te cilin ndodhet ka mundesi parkimi pa pagese. Cmimi eshte okazion i vertet pasi ne kete zone cmimet fillojne nga 1000 euro, ky apartament ka cmim 875 euro per m2. Per me teper info na kontaktoni

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 105m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Medar Shtylla
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
93,000€

103,000€

EXCLUSIVE
Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambient Komerci... - 39m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Rruga Tish Dahia, tek Komuna e Parisit pranë Kompleksit Kika 2, Shitet Ambient Komercial (Dyqan) me Sipërfaqe 38.5 m2 aktualisht në gjendje pune si...

Shitje
85,000€

88,000€

Te Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 - 73m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna e Parisit prane Tirana Bank, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 12 -katesh te mireadministruar me ash...

Shitje
85,000€
Tek Komuna Parisit, Kompleksi "kika 2", Shitet 1+1 Per... - 58m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Komuna e Parisit, kompleksi "Kika 2", shitet apartament 1+1 i sapoivstuar ideal per investim. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje se bas...

//do something