Super Zyre e Kompletuar Me Qira - 120m2

Pjesërisht e mobiluar
750€ / muaj

  • REFIM09711 - Hipoteka - Rruga Panorama

Përshkrimi i pronës

REFIM09711 - Jepet Ambjent i arreduar ne menyre moderne. Ambjenti eshte i arreduar me arkitekt per zyra ka funksionuar si zyre maketingu dhe zyre kontabiliteti. Ndahet ne 3 zyra pune nga te cilat nje zyre qendrore me tavoline per organizimin e mbledhjeve dhe pritjes se klienteve, 2 zyra te tjera pune te ndara me xham te cilat jane te paisura me postacionet perkatese. Kjo zyre disponon dhe nje tualet dhe nje kuzhine per stafin per konusmimin e ushqimeve apo kafeve gjate orarit te punes. Ambjenti lirohet ne daten 1 Gusht. Eshte shume i pershtatshem per tipologji zyrash te ndryshme sic jane zyre kontabiliteti, zyre konsulence, avokatie, noterie marketingu, dhe si zyre shitjesh etj etj. Zona dhe pozicioni ne te cilen ndohet eshte fantastik dhe lehtesisht i gjetshem pasi eshte perbri me hipoteken ne katin e 2-te. Ambjenti ka sistem chiller per ngrohje dhe ftohje, Zona ne te cilen ndodhet ofron facilitete te shumta biznesi pasi eshte vetem 15 meter larg deres se hipotekes dhe 50 meter large Drejtorise se Tatimeve Tirane. Cmimi eshte 800 euro neto

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Hipoteka
Rruga Rruga Panorama
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 10

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
750€ / muaj
Zyrë - 60m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjik Kuqali

Tek Stadiumi Dinamo, jepet super ambjent komercial me qira ne nje pallat te ri te vitit 2019, me nje lokacion fantastik. Ambjenti eshte totalisht open...

Për Qira
900€ / muaj
Zyrë - 90m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! Ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cile...

Për Qira
840€ / muaj
Zyrë - 120m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Stacioni Trenit , ne Kompleksin Usluga jepet me qira ambjent komercial openspace me siperfaqe 120 m2 , 7 euro /m2, ne katin e 1 te nje pallati...