Tek Hipoteka Shitet Zyre Me Kthim Investimi 14 Vjecar - 110m2

E mobiluar
150,000€

  • Rruga Panorama
  • 99

Përshkrimi i pronës

REFIM09711 - MUNDESI E RRALLE INVESTIMi 14 vjecare. Ambjenti eshte i lene me qira me cmimin 850 euro ne muaj. Ambjenti eshte i investuar ne menyre moderne. Struktura: ndahet ne 3 zyra pune nga te cilat nje zyre qendrore me tavoline per organizimin e mbledhjeve dhe pritjes se klienteve, 2 zyra te tjera pune te ndara me xham te cilat jane te pajisura me postacionet perkatese. Kjo zyre disponon dhe nje tualet dhe nje kuzhine per stafin per konusmimin e ushqimeve apo kafeve gjate orarit te punes. Eshte shume i pershtatshem per tipologji zyrash te ndryshme sic jane zyre kontabiliteti, zyre konsulence, avokatie, noterie marketingu, dhe si zyre shitjesh etj etj. Zona dhe pozicioni ne te cilen ndohet eshte fantastik dhe lehtesisht i gjetshem pasi eshte perbri me Hipoteken ne katin e 2-te. Ambjenti ka sistem chiller per ngrohje dhe ftohje, Zona ne te cilen ndodhet ofron facilitete te shumta biznesi pasi eshte vetem 15 meter larg Hipotekes dhe 50 meter larg Drejtorise se Tatimeve Tirane. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
E rezervuar
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Hipoteka
Rruga Rruga Panorama
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 10

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
159,000€
Apartamenti Rralle Per Shitje Te Treni Kompleksi Gene... - 133m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Ne rrugen Jordan Misja te Kompleksi Gener2 ndertuar nga firmat me Prestigjioze ne Shqiperi shitet apartament 2+1+2 i mobiluar. Kompleksi eshte moder...

Shitje
140,000€
''okazion'' Vasil Shanto Shitet Super Ambjent Për Zyra... - 159m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

''OKAZION'' Shitet Super Apartament 4+1+2 pranë ''DIPLOMAT 1'' për vetëm 880 Euro/m2. Ne Rrugën Sulejman Delvina, përbri Shkollës Vasil Shanto, S...