Apartament 3+1 - 118m2

E mobiluar
135,000€

  • REFIM09394 - Don Bosko - Don Bosco

Përshkrimi i pronës

REFIM09394 - Apartament 3+1 ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne zonen e Don Bosko dhe disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Ambjenti eshte i kuruar me mobilje cilesore, paisje hidrosanitare luksoze, elektroshtepiake dhe arredim modern. Organizimi i apartamentit eshte: 3 dhoma gjumi, nje sallon plus ambjent gatimi dhe 2 tualete. Orientimi eshte jug-lindje dhe perendim. Prona ndodhet pas Bujtines "Gjeli" dhe eshte zone e qete. Kompleksi eshte ndertuar nga nje kompani prestigjoze dhe ka hapesira per familjaret e femijet. Cilesia me e larte e punimeve eshte lehtesisht e dallueshme nga afer.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 118m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Don Bosko
Rruga Don Bosco
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
135,000€
Apartament 3+1 - 240m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen Muhamed Deliu shitet apartament 3+1+2 ,i mobiluar , sebashku me nje post parkimi ,me siperfaqe te konsiderueshme ,nga te cilat pjesa neto es...

Për Shitje
155,000€
Ne Nje Nga Zonat Me Te Kerkuara Me Nje Pamje Fantastike... - 119m2
Qender - Bulevardi Zhan D'Ark

Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, me nje pamje fantastike shitet apartament 3+1. Apartamenti ka strukture te rregullt dhe hapesira e brendsh...

Për Shitje
155,000€
Apartament 3+1 - 144m2
Komuna e Parisit - Skender Luarasi

Tek Komuna e Parisit, shitet apartament 3+1+2 ne katin e 4 te banimit te nje pallati te ri dhe cilesor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon t...