Apartament 3+1 - 135m2

E pa mobiluar
170,000€

  • REFIM09306 - Liqeni i Thate - Rruga Peti

Përshkrimi i pronës

REFIM09306 - OKAZION!!! Shitet 3+1+2+ 2(GARAZHDE)Ambjenti ndodhet ne Zonen e liqenit prane Kopeshtit Zoologjik. Pallati eshte ndertim super cilesor pajisur dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti eshte i shtruar me parket(127 euro m2) dhe i kuruar deri ne detaje. Struktura e apartamentit: 3 dhoma gjumi, 1 sallon i madh ndenje, 2 tualete dhe 3 ballkone. Ka mundesi parkimi dhe zona eshte mjaf e populluar me lokale,restorante,supermarkete dhe hapesira publike. Ambjenti posedon dhe 2 poste parkingu te ne katin -2 dhe keto me hipoteke.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 135m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Liqeni i Thate
Rruga Rruga Peti
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Verandë Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
199,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 3+1+3 - 212m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Ne Rrugen Hamdi Garunja, tek Liqeni i Thate, shitet Apartament 3+1+3, ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si...

Për Shitje
210,000€
Apartament 3+1 - 127m2
Drejtoria e Policise - Rruga Sami Frashëri

Prane Drejtorise se Policise, rruga "Sami Frasheri", shitet apartament 3+1 ne katin e 6 te banimit te nje pallati te ri dhe cilesor. Apartamenti es...

Për Shitje
187,000€
Shitet Super Apartament 3+1+2 Tek Kompleksi Kika 2! - 156m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes shitet apartament 3+1+2. Apartamenti ka 156 m2 siperfaqe qe i organizohet ne: 1 living room me nje siperf...