Shitet Apartament 2+1 Ne Don Bosko - 91m2

E mobiluar
87,000€

  • Don Bosco
  • 1300
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFIM092408 - Shitet apartament 2+1 ne zonen e "Don Boskos" ne kompleksin me te mire pas Bujtines se Gjelit. Zona karakterizohet nga nje qetesi absolute. Apartamenti ka strukture me 2 dhoma gjumi(nje dhome e vogel femijesh dhe nje dhome matrimoniale e bollshme me nje tualet brenda dhe nje garderobe), 1 sallon i bollshem, ambjent gatimi dhe ngrenje, 1 ballkon dhe 2 tualete nga te cilat njeri me dritare. Kompleksi ofron hapesira parkimi kundrejte nje tarife mujore dhe hapsira te medha per femijet.ne mes te kompleksit. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 91m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Don Bosko
Rruga Don Bosco
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
93,000€

97,000€

Ne Don Bosko Shitet Apartament Dubleks 2+1 Me Verande... - 194m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko Shitet Apartament dubleks 2+1 + verande + garazhd, me siperfaqe totale 147 m2 nga te cilat 101 m2 apartamenti, 24 m2 veranda, dhe 22 m2 g...

Shitje
100,500€
Tek Fiori Di Bosco,shitet Apartament 2+1 Me Shume Drit... - 105m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Tek Kompleksi Fiori Di Bosco, ndertim i Vitit 2019, Shitet Apartament 2+1 me shume drite . Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore ku v...

Shitje
100,500€
Tek Fiori Di Bosco,shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite... - 105m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Tek Kompleksi Fiori Di Bosco, ndertim i Vitit 2019, Shitet Apartament 2+1 me shume drite . Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore ku v...

//do something