Apartament 1+1 Per Qira Tek Liqeni (Kompleksi Colombo) - 84m2

E mobiluar
330€ / muaj

  • Rruga Kolombo
  • 111
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFIM092148 - Jepet Super apartament 1+1 me qira me pamje fantastike nga Tirana dhe parku i madh i liqenit. Apartamenti me siperfaqe 84 m2 organizohet ne sallon pritje , kuzhine te vecuar, 1 dhome gjumi, 1 ballkon te madh dhe 1 tualet. Ky apartament eshte i pa banuar me pare dhe i restauruar, eshte i kompletuar me cdo elektroshtepiake te nevojshme. Kompleksi ofron hapesira te gjelbra me stola dhe hapesira per femijet. Per cdo informacion te metejshem na kontaktoni.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 84m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 4
Zona Liqeni i Thate
Rruga Rruga Kolombo
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 5

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
390€ / muaj
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Sa... - 120m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni i Thate, jepet me qira apartament 2+1 i sapoinvestuar, i ndodhur ne katin e 2-te ne pallat te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Apar...

Qira
370€ / muaj
EXCLUSIVE
Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Per Periudhe Afatshk... - 52m2
9 kateshet - Rruga Luigj Gurakuqi

Jepet me Qira Super Apartament 1+1 prane Qendres, tek 9 kateshet. Apartamenti ynë është i ndritshëm dhe i gjerë dhe ka një dhomë gjumi dhe një living...

Qira
450€ / muaj
Prane Rtsh, Apartament 1+1 Me Qira! - 72m2
RTSH - Rruga Ismail Qemali

Ne zonen me te preferuar te momentit ne Tirane, prane RTSH, Jepet me Qira super Apartament 1+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri...

//do something