Tek Komuna Parisit, Niku Construction Shitet Super Apartament 2+1 ! - 100m2

Pjesërisht e mobiluar
128,000€

  • Komuna e Parisit
  • 377
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFIM091997 - Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit tek Niku Construction me pamje dhe me shume diell. Apartamenti ka orientime Jug-Perendim dhe ka nje planimetri perfekte, ndahet ne nje sallon pritje me 2 vetrata te medha xhami te cilat rrihen nga dielli gjate gjithe dites, 2 dhoma gjumi me orientim nje Jug nje Perendim me hapesira te bollshme dhe te arreduara me shum stil, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga kodrat e liqenit. Kompleksi ku ndodhet ky apartamenti ka hapesira te gjelberta per femijet dhe stola per banuesit e rezidences. Apartamenti ka rreth 6 muaj qe eshte i banuar nga pronaret aktual dhe shitet i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 teknik. Disponon dokumentacion te plote dhe te rregullt hipotekor. Per cdo informacion kontaktoni ne nr 0674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Komuna e Parisit
Rruga Komuna e Parisit
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
116,000€

127,000€

Ne Rrugen Frank Bardhi, Shitet Apartament 3+1! - 149m2
Komuna e Parisit - Rruga Shkelqim Fusha

Ne Rrugen Frank Bardhi, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 3+1, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organiz...

Shitje
119,000€

125,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Super Apartament 2+1 !! - 118m2
Komuna e Parisit - Rruga Skender Luarasi

Ne Komunen E Parisit, tek blloku i pallateve tek Lulishtja, shitet apartament 2+1+2 tualete me planimetri te rregullt dhe orientim shume te mire. Apar...

Shitje
130,000€
RESERVED
Shitet Super Apartament Prane Kompleksit Kika 2 - 90m2
Komuna e Parisit - Rruga Haxhi Kika

Shitet super apartament 2+1 pane kompleksit Kika 2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 8 katesh i cili eshte ndertuar ne vitin 2016 dhe m...

//do something