Shitet Tek RTSH Apartament 2+1+2 Me Shume Drite! - 102m2

Pjesërisht e mobiluar
240,000€

  • ISMAIL QEMALI
  • 222
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFIM091788 - Tek RTSH, shitet apartament 2+1 me 2 tualete ne nje nga pallatet me te mira te zones. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati 12-katesh me nje siperfaqe bruto prej 102 m2 i ndare ne 1 sallon ndenje, 1 kuzhine te vecuar me dritare, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Orientimi i apartamentit eshte Lindje dhe Jug, cka e ben ate te rrahur nga drita natyrale nga mengjesi deri ne perendim. Pallati ne te cilin ndodhet eshte i mireadministruar i survejuar me kamera sigurie dhe me roje 24 ore. Prona disponon dokumentacion te rregullt dhe te plote hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet pallati eshte zona me elitare ne Tirane. Facilitete te shumta ne kete zona jane: shkolla, supermarket tek hyrja e pallatit, lokalet dhe resorantet me prestigjoze, ambasada te ndryshme dhe diplomate banojne ne kete zone dhe ne kete pallat cka e bejne kete apartament te preferuar si per banin dhe per investim. Aktualisht apartamenti eshte i dhene me qira 900 euro ne muaj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 102m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 9
Zona RTSH
Rruga ISMAIL QEMALI
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 12

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
234,000€
Rruga E Elbasanit,te 7 Xhuxhat Shitet Super Apartament - 142m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Pjeter Budi

Ne fillim te rruges se Elbasanit, ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit tek 7 Xhuxhat, shitet nje apartament 2+1 me siperfaqe te bollshme. Apar...

Shitje
240,000€
Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 +Garazh - 116m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik, shitet apartament 2+1+2 me garazhin e perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne zone te zhvilluar, me te gjitha sherbimet e nevoj...

Shitje
213,000€

230,000€

Ne Kompleksin Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 113m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Kompleksin Delijorgji, shitet super apartament 2+1+2 Garazhde, totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te njeres prej godinave te...

//do something