Tek Rruga Kavajes, Tek Kisha Ortodokse Shitet Super Apartament 4+1 - 130m2

E pa mobiluar
169,000€

  • Rruga Mujo Ulqinaku
  • 211
  • 4 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFIM091759 - Tek rruga e Kavajes, Shitet apartament 4+1 me planimetri fantastike ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Apatamenti ndodhen tek rruga "Mujo Ulqinaku" vetem 400 meter larg "Sheshit Skenderbej". Apartamenti organizohet ne: nje sallon i madh ndenje, 3 dhoma gjumi ne forme katrore dhe parametra shume funksional, 1 dhome e cila aktualisht shfrytezohet si kuzhine, 2 tualete me dritare dhe nje ballkon i bollshem. Apartamenti pervec planimetrise shume te rregullt pa kollona, favorizohet dhe ne pozicionimin e tij drejt Jug-Lindjes cka e ben te rrahur nga dielli dhe drita natyrale ne pjesen me te madhe te dites. Pallati ne te cilin ndodhet ky apartament eshte i ndertuar me cilesi teper te larte, shkallet jane te veshura me mermer, te mire-administruara. Pallati disponon dhe parking nentokesor. Se bashku me apartamentin jepet dhe nje garazhd me qepen me hapesire 21 m2 me cmim 25000 euro. Prona disponon dokumentacion te plote dhe te rregullt hipotekor. Per me shume informacione pse nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 130m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 4+1
Kati 7
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Rruga Mujo Ulqinaku
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
160,000€
Shitet Super Apartament 3+1 Pas Uet - 150m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Pas UET ne rrugen “Sali Butka” shitet super apartament 3+1+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati me ashensor. Apartamenti organ...

Shitje
160,000€

170,000€

Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Shume Te Rregullt! - 122m2
Rr. e Kavajes - Rruga Him Kolli

Ne nje zone te preferuar te Tiranes ne rr. Him Kolli shitet apartament 3+1 me strukture shume te rregullt dhe hapsira te bollshme me siperfaqe te hipo...

Shitje
172,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Apartament 3+1+2 I Mobiluar... - 150m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes shitet apartament 3+1+2 tualete dhe 2 ballkone ne katin e 7-te banim te nje pallati 9-katesh ndertim i vitit 2007 me ashensor.Apar...

//do something