Jepet me Qira Apartament 2+1 tek 21 Dhjetori - 120m2

E mobiluar
400€ / muaj

  • Rruga Frederik Shiroka
  • 126
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFIM091595 - Jepet me qira per familjare apartament i mobiluar me kushte te mira. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te kerkuara tek 21 dhjetori. Ambienti ndahet ne nje sallon te bollshem, 2 dhoma gjumi( nje dhome femijesh dhe nje dhome matrimoniale), 1 tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i pajisur me kondicioner, lavastovilje, pianur, furre, frigorifer te gjitha te brandeve superiore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka facilitete te shumta sic jane restorante, mini markete, super markete, bar kafe, shkollaa dhe kopshte dhe cerdhe. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Frederik Shiroka
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 10

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
500€ / muaj
Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 89m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Te 21 Dhjetori, ne rrugen Frosina Plaku, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e gjashte te nje ndertimi te ri, i cili ju ofron te gjitha kushtet per...

Qira
450€ / muaj

500€ / muaj

RENTED
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 - 77m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Ne zonen e 21 Dhjetorit, ne rrugen Ndre Mjeda Jepet Apartament me qira me super mobilim modern. Apartamenti eshte 1+1 me siperfaqe 77 m2 . Apartamenti...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Prane 21 Djetorit, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1! - 63m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane 21 Dhjetorit jepet me qira super aparment 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, te mireadministruar. Apartamenti eshte inv...

//do something