Apartament 2+1+2 per Shitje tek Kompleksi Colombo 2! - 146m2

E mobiluar
110,000€

  • Rruga Liqeni i Thate
  • 1007
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFIM091449 - Apartament 2+1+2 i ndodhur ne rezidencen Colombo 2 ne zonen e Liqenit. Kompleksi Colombo 2 eshte kompleksi me i mire ne zone dhe ka akses buze rruges kryesore dhe ka hyrje me siguri te larte e cila eshte me tra me pult dhe kamera sigurie ne cdo kend. Kompleksi ne brendesi ka hapesira te gjelbera per femijet dhe pjestaret e kompleksit. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te te nje pallati 5 katesh,me strukture dhe planimetri perfekte. Organizohet si me poshte: ne sallon te bollshem me kuzhine e vecuar, 2 dhoma masive gjumi, 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone. Siperfaqe bruto 146 m2 dhe siperfaqe neto 113 m2 siperfaqe e shkelshme pa ballkonet dhe hapesiren e perbashket. Colombo 2 ofron dhe facilitete te shumta sic jane supermarkete pjese e kompleksit, lokale, furre buke, farmaci etj. Cmimi eshte super okazion per vetem 753 euro/m2 ne nje kompleks qe cmimet variojne nga 1050-1150 euro m2. Shitet per arsye emigracioni. Disponon dokumentacion te plote dhe te rregullt hipotekor. Kontakto tani ne nr : +355 67 403 2997 dhe jeto ne zonen me te mire te Kryeqytetit.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 146m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Liqeni i Thate
Rruga Rruga Liqeni i Thate
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Tualet me Dritare I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
120,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapoinves... - 120m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni i Thate, shitet apartament 2+1 i sapoinvestuar, i ndodhur ne katin e 2-te ne pallat te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Apartamenti...

Shitje
108,000€
SOLD
Tek Liqeni I Thate, Shitet Ap 2+1 - 113m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne rrugen Hamdi Garunja, ne nje nga komplekset me te mira te zones, shitet APARTAMENT 2+1 me punime super cilesore. Apartamenti nd...

Shitje
106,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 !!! - 112m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne rrugen Hamdi Garunja, ne nje nga komplekset me te mira te zones, shitet Apartament 2+1 me punime super cilesore. Apartamenti nd...

//do something