Bulevardi Gjergj Fishta, Shitet Super Apartament 3+1 ! - 138m2

E mobiluar
235,000€

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 599
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFIM09137 - Shitet super apartament 3+1 me siperfaqe 138.5 m2 neto dhe nje garazhd me siperfaqe 31.6 m2. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ka te hipotekuara 138.5 m2 apartament . Ambienti eshte i mobiluar ne stil klasik dhe cdo gje eshte dru 100% i paster. Mobilimi eshte bere ne Itali, sitem ngrohje ftohje, grila me pult, dritaret jan triplex hermetik(ndikon ne eleminimin e zhurmave gjithashtu dhe ruajne temperaturen nga i ftohti ose nga i ngrohti ne varesi te stines). Apartamenti ka strukture dhe planimetri shume te rregullt. Stuktura: fillojme me korridorin qe ka nje hapsire te konsiderueshme sic eshte e ilustruar dhe ne fotot e mesiperme ku behet dhe ndaria e ambjenteve te dites dhe atyre te nates. Ne krahun e majte kemi sallonin e ndenjes i cili eshte i bollshem dhe i mobiluar me poltrone klasike duke vazhduar ne krahun e djathte me kuzhinen e ndare vec dhe tavolinen e ngrenies. Kemi nje ballkon me hapesire te konsiderueshem qe lidh sallon e ndenjes me gatimin. Ballkoni ka nje hapsire te konsiderueshme dhe nje pamje fantastike nga fushat e tenisit dhe gjelberimin e zones me peme i cili te jep njesin e jeteses ne nje vend europian (duhet theksuar shume qetesia absolute qe dominon ne kete zone). Ne vazhdim kemi dhomen matrimoniale e cila eshte e arreduar ne menyre perfekte me nje mobilim te kendshem qe lidhet shume mire me stilin e shtepise gjithashtu dhe me nje ballkon te vogel, perball dhomes matrimoniale eshte dhe tualeti. Dy dhomat e tjera vazhdojne pas dhomes matrimoniale jane me hapesira te bollshme sigurisht te ndricuara me dritare dhe nje tualet prane tyre. Lokacioni: apartamenti ndodhet 100 metra prane Bllokut, 300 metra larg qendres se Tiranes, 100 meter larg rruges Mylym Shyri. Zona ne te cilen ndodhet eshte e njohur per mungesen e vendeve te parkimit te makines cka eshte nje nevoje e detyrueshme ne ditet e sotme ndoshta dhe prioritet ne zgjedhjen e nje prone, ne kete rast halli eshte i zgjidhur pasi ne katin -1 ambjenti i lartepermendur posedon dhe nje garazhd me siperfaqe 31.6(me hipoteke) m2me qepen me pult dhe i ndricuar sic ilustrohet dhe ne fotot e mesiperme. per me shume informacione na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 138m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Blloku
Rruga Bulevardi Gjergj Fishta
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Verandë Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
263,000€
Stadiumi Qemal Stafa, Shitet Apartament 3+1 Me Super Ve... - 146m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Shume prane Stadiumit Qemal Stafa, shitet apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministru...

Shitje
259,000€
Tek Rruga E Kosovarve, Shitet Super Apartament 3+1+2 !! - 157m2
Komuna e Parisit - Rruga e Kosovarëve

Afer Liqenit Artificial, tek Rruga e Kosovarve, ne nje nga zonat me elitare te qytetit, ne pallat te vitit 2020, Shitet Apartament 3+1+2, me hapesira...

Shitje
255,000€
Tek Liqeni Artificial, Shitet Ap 3+1+2 Me Pamje Fantast... - 185m2
Liqeni Artificial - Rruga Llazar Pulluqi

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, tek Liqeni Artificial, e vetmja mushkeri e gjelber e ngelur ne qytet, shitet Apartament 3+1+2, me pamje te mre...

//do something