Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Planimetri!!! - 108m2 - 108m2

E pa mobiluar
118,000€

  • Kavaja Street
  • 205
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFIM091278 - Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Planimetri !!! “Square21”, dedikuar argëtimit dhe relaxit, ofron një koncept modern te jetesës, promovon një jetë te shëndoshë, një komunitet të përkryer banimi, përbën një habitat ekologjik ku fokusi kryesor bie mbi mireqenien, ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, rekreative, fasada të ventiluara, izolim akustik në brëndësi të aparatamenteve, hapësira të gjelbëruara, lulishte, pishinë, ambjente sportive (1 fushe tenisi dhe nje fushe basketbolli), dyqane etj.. Shikojeni vetë dhe bëhuni pjesë e një komuniteti të ri në qendër të Tiranës. ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, rekreative, fasada të ventiluara, izolim akustik në brëndësi të aparatamenteve, hapësira të gjelbëruara, lulishte, pishinë, ambjente sportive, dyqane etj. Apartamenti ndodhet ne katin dhjete me nje siperfaqe totale prej 107.6 m2 e cila organizohet ne nje sallon te bollshem me kend kuzhine, dy dhoma gjumi, 2 tualet ( nje ne dhomen matrimoniale), ballkon. Kompleksi ne te cilin ndodhet eshte duke u perfunduar dhe apartamenti eshte afer fazes se perzgjedhjes se rifiniturve permbyllese si shtrimin e brendshem(pllaka ose parket), pajisjet hidrosanitare (inkaso), veshjen e tualeteve, dyert e brendshme te cilat jane te gjitha te perfshira ne cmimin OKAZION 1100 EURo per m2, kur firma e ndertimit ne kete faze shet minimalisht me 1250 euro per m2. Zona ne te cilen ndodhet, nje nga me te preferuarat ne Tirane ofron te gjitha facilitetet e mundshme si universitete, shkolla, kopshte, banka, linja transporti publik, restorante, bare etj. Per me shume informacione si edhe nje shoqerim ne prone mund te na kontaktoni ne nr (+355) 0674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 108m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 10

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Aapartament 2+1 Dhe Garazh Per Shitje Te Globe - 95m2
Rr. e Kavajes - Rruga Stavri Themeli

Ne nje Kompleks Rezidencial Banimi ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit te Tiranes shitet nje Apartament 2+1 i mobiluar me Garazh. Kompleksi n...

Shitje
120,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Apartament 2+1 - 77m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Qender te Tiranes ne fillim te Rruges se Kavajes shitet super apartament ne nje ndertim te ri me parametra bashkekohore dhe cilesore. Apartamenti k...

Shitje
110,000€
Tek Condor Center, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira T... - 114m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes prane Condor Center shitet apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet buze rruges kryesore. Pallati ne te cilen...

//do something