Tek Liqeni, Shitet Apartament 3+1 - 117m2

Pjesërisht e mobiluar
144,000€

  • Rruga Margarita Tutulani
  • 440
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFIM091237 - Shitet Apartament 3+1 me 2 tualete tek Rruga "Margarita Tutulani". Apartmenti ndahet ne nje sallon ndjenje, 1 kuzhine te vecuar me 2 dritare, 1 ballkon, 2 tualete dhe 3 dhoma gjumi. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte vetem 200 meter larg Liqenit te Tiranes, 2 minuta ne kembe nga "Sheshi Willson", 5 minuta nga blloku, 5 minuta nga Sheshi "Nene Tereza" Pallati ne te cilet ndodhet ky apartament eshte ndertuar rreth vitit 2007 dhe fasada e jashtme eshte e veshur me pllaka. Apartamenti eshte i investuar me parket industual, grila veneciane, sistem ngrohje ftohje chiller. Siperfaqia totale e apartamentit eshte 117 m2. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 117m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 7
Zona Liqeni Artificial
Rruga Rruga Margarita Tutulani
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
157,000€

160,000€

EXCLUSIVE
Liqeni Artificial, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Arr... - 124m2
Liqeni Artificial - Rruga Shyqyri Brari

Liqeni Artificial, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Arredim Modern Dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti Ndodhet Ne Zonen Me Te Mire Ne Tirane, Nderm...

Shitje
165,000€
SOLD
Okazion! Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 3+1+2... - 172m2
21 Dhjetori - Rruga Sali Butka

Pranë 21 Dhjetorit Shitet Apartament Fantastik 3+1+2, Tërsisht I Mobiluar!! Mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe komoditet maksimal.Ky...

Shitje
135,000€

145,000€

SOLD
Ne Nje Nga Komplekset Me Te Mira Ne Tiranes Shitet 3+1 - 118m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Apartament 3+1 ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne zonen e Don Bosko dhe disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Ambjenti eshte i kuruar m...

//do something