Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Tek Stadiumi Qemal Stafa! - 120m2

E mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Dervish Hima
  • 130

Përshkrimi i pronës

REFIM091200 - Apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "Dervish Hima" tek Stadiumi Qemal Stafa. Zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne kembe ne zonat me te zhvilluara te Tiranes. Apartamenti posedon dhe nje garazhd 20 m2 me qepen. Apartamenti pervec kushteve shume te mira dhe zones ka dhe nje pamje panoramike nga kodrat e liqenit dhe stadiumi i ri. Ambjenti ka sistem chiller per ngrohje ftohje. Cmimi shume i favorshem per zonen pasi vetem garazhdi jepet 100-150 euro ne muaj me qira ne kete pallat. Apatamenti ka hapesira te bollshme 120 m2.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Stadiumi Qemal Stafa
Rruga Rruga Dervish Hima
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
500€ / muaj
Prane Stadiumit Qemal Stafa, Jepet Me Qira Apartament 1... - 85m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Faik Konica

Prane Stadiumit Qemal Stafa, Jepet me Qira Apartament 1+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri, dhe ka nje siperfaqe prej 85 m2. Esh...

Qira
400€ / muaj
Tek Ambasador 2, Jepet Zyre Me Qira! - 70m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Ne nje nder zonat me te preferura ne Tirane, tek Ambasador 2, jepet Zyre me Qira me siperfaqe 70m2. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te pallatit, eshte e o...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qira Apartament Ne Qender ! - 95m2
Qender - Rruga e Dibrës

Prane Turdiu Center, ne nje pallat te viteve te fundit jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje koridor, sallon me hapesire te bol...