Dyqan Me Qira Tek Garda - 160m2

E pa mobiluar
1,100€ / muaj

  • Rruga Lidhja e Prizrenit
  • 222

Përshkrimi i pronës

REFIM091132 - Jepet me qira dyqan tek Garda me siperfaqe rreth 160 m2 e ndare ne duplex. Ambienti eshte pjeserisht i ndare me gips dhe nje pjese open space dhe mund te perdoret per aktivitete te ndryshme biznesi, si dyqan rrobash, klinika te ndryshme mjeksore , zyra biznesi etj. Ambienti ka fasade xhami me teper se 40 m2 cka ndihmon ne ekspozimin e biznesit tuaj. Ndodhet ne rrugen Lidhja E Prizrenit. Cmimi 1100 pa taksa. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 160m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Garda
Rruga Rruga Lidhja e Prizrenit
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 10

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,200€ / muaj

1,300€ / muaj

Jepet Apartament 3+1 Me Qira Prane Gardes - 130m2
Garda - Rruga Janos Hunyadi

Ne nje nder zonat me te preferuara dhe strategjike ne Tirane, prane Gardes, Jepet me Qira super Apartament 3+1! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125...

Qira
800€ / muaj

1,300€ / muaj

Ne Don Bosko, Jepen Me Qira 2 Ambjente Komerciale ! - 248m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Tek Rr. Don Bosko, perball Filantos, ne krahe te Gjykates Administrative buze rruge jepen me qira 2 ambjente me siperfaqe totale 248 m2 per cdo lloj B...

Qira
1,200€ / muaj
Okazion!! Ambient Komercial Me Qira Buzë Rrugës Kryeso... - 220m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen e Durresit hyrja Kryesore ne qytetin e Tiranes jepet me qera dyqan buze rruge . Ambjenti eshte i organizuar ne 2 kate me pamje dhe akses dir...

//do something