Shitet Apartament 1+1 Don Bosko - 67m2

E mobiluar
70,000€

  • REFIM091026 - Don Bosko - Don Bosco

Përshkrimi i pronës

REFIM091026 - Shitet apartament i bollshem 1+1 i mobiluar. Ambjenti ndahet ne nje sallon ndenje plus ambjent kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Kompleksi ne te cilen nodhet apartamenti ka hapesira te gjelberuara per femijet dhe stola per pushim, nje kat parkimi me 70 poste, roje sigurie 24 ore ne dite dhe i monitoruar me kamera. Kompleksi eshte buze rruge. Ambjenti shitet ne gjendjen qe eshte ne foto. Disponon dokumentacion te plot dhe te rregullt hipotekor.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 67m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Don Bosko
Rruga Don Bosco
Viti i ndërtimit 2011
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Garazh Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
78,000€
RESERVED
Shitet Apartament 1+1 I Pershtatur Ne 2+1! - 75m2
Don Bosko - Don Bosco

Ne Kompleksin e Vizion+ Ne Rrugen Don Bosko, Shitet Apartament 1+1 i pershtatur ne 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe me orientim Jug-Perendim....

Për Shitje
70,000€
Super Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Don Bosko! - 90m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Rrugen Don Bosko, shitet Apartament 1+1 me planimetri perfekte, me siperfaqe 90 m2, nga e cila 20m2 eshte verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 5...

Për Shitje
70,000€
EXCLUSIVE
Ne Don Bosko Shitet Ambient Komercial!! - 40m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne rrugen Don Bosko, pa vajtur tek Vizion Plus, Shitet Ambient Komercial ne katin 0 te nje ndertimi te ri. Ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire...