Ne Astir, Prane Bar Artisti, Jepet me Qira Apartment 2+1+2 Pjeserisht i Mobiluar - 114m2

Pjesërisht e mobiluar
220€ / muaj

  • Sheshi Astiri
  • 12

Përshkrimi i pronës

REFIK28483 - Ne zonen e Astirit, Prane Bar Artisti, Jepet me Qira Apartment 2+1+2 Pjeserisht i Mobiluar! Nje nga zonat qe ka marre Zhvillim te madh se fundmi edhe me infrastrukturete rregullt, Jepet me qiranje Apartament 2+1+2 me planimetri shume te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati me ashensor funksional edhe te mireadministruar. Organizohet ne: sallon ndenje, me hapesira te bollshme se bashku me ambjentin e gatimit, dhome gjumi matrimoniale me tualet, nje dhome gjumi femijesh, nje tualet qendror edhe nje ballkon. Te 2-ja dhomat e gjumit kane dalje ne ballkon. Orientimi i apartamentit eshte nga Jugu gje qe ju ofron ndricmin natyral te apartamentit pergjate pjeses me te madhe te dites. Punimet e brendshme ne Apartament jane cilesore ku perfshihen ambjenti i gatimit me materjale nga me cilesoret ne treg, dritaret dopjo xham per minimizimin e zhurmave edhe te te ftohtit qe vjen nga jashte. Zona eshte nje nga me te kerkuarat, per faktin qe eshte brenda unazes se madhe te qytetit edhe lehtesisht e aksesueshme nga disa linja te transportit urban. Apartamenti jepet me qira pjeserisht i mobiluar.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 114m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Astir
Rruga Sheshi Astiri
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
300€ / muaj
Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Post Parkimi!! - 120m2
Astir - Rruga Aleksandri i Madh

Ne zonen e Astirit, prane Bar Unik, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e gjashte ne nje pallat te ri, ndertim i vitit 2011, te mireadministruar dhe...

Qira
250€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qira Apartament 2+1+Garazhd, Tek Tower Bridge - 106m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Tower Bridge, jepet me qira apartament 2+1+Garazhd i pa mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi te nje pallati te ri, i miread...

Shitje
65,000€
Apartament 2+1 - 122m2
Astir - Rruga Demneri

Tek Rruga Demneri, ne Yzberisht, shitet Ambjent me emertimin Njesi ne certifikaten e pronesise, ne katin e pare banimi te nje pallati te ri, me siperf...