Apartament 3+1 - 120m2

E pa mobiluar
93,000€

  • REFIK28482 - Rr. e Kavajes - Rruga Vaçe Zela

Përshkrimi i pronës

REFIK28482 - Shitet apartament 3+1, me orientim lindje-juglindje dhe perndim-jugperendim në katin e trete, të një pallati pese katësh, Rruga, Vace Zela Pallati disponon lehtësira në shërbimet e nevojshme si parkim i perbashketi i pallatit per automjetin. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 120m2 dhe përbëhet nga ambientet si në vijim: 2 dhoma gjumi, një dhomë ndenje dhe kuzhinë gatimi, dy ballkone,dy tualete. Apartamenti disponon gjithashtu të gjithë dokumentacionin e plotë hipotekor. Per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni tani.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Rruga Vaçe Zela
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
100,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+... - 129m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes, perball Kompleksit Delijorgji shitet apartament 2+1+2, ne katin e 8 te nje pallati 11 katesh, te mireadministruar dhe me ashensor...

Për Shitje
90,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+2, M... - 116m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes, perball Kompleksit Delijorgji shitet apartament 2+1+2, ne katin e 6 te nje pallati 11 katesh, te mireadministruar dhe me 2 ashens...

Për Shitje
97,000€
Apartament 3+1 - 126m2
Porcelan - Rruga Hysen Gjura

Porcelan, Shitet Apartament 3+1, i Mobiluar, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallo...