Shitet Super Apartament 3+1+2 ne Misto Mame Super I Investuar. - 123m2

E mobiluar
78,000€

  • Rruga Misto Mame
  • 47

Përshkrimi i pronës

REFIK28459 - Shitet Super Apartament 3+1+2 ne Misto Mame super i investuar. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe te mirembajtur. Apartamenti ka nje planimetri perfekte dhe mundeson shfrytezimin maksimal te hapsirave. Ne hyrje teApartamenti shtrihet nje koridor i gjate ku jane daljet ne tre dhomat e gjumit. Living Room ka nje ndricim natyral pergjate gjith dites per shkak se ka dalje ne ballkon. Tre dhomat e gjumit jane te mobiluara me mobilje moderne dhe teper funksionale. Nje prej dhomave te gjumit ka dalje ne ballkonin e dyte. Njeri prej tualeteve eshte i pozicionuar ne koridorin dhe ka mundesi shfrytezimi nga te gjitha dhomat e gjumit. Tualeti i dyte eshte i vendosur ne Living room dhe mund te shfrytezohet dhe nga kuzhina. Apartamenti disponon edhe garazhd me 23 m2 per 2 makina me vlere 11 000 Euro me certifikate pronesie. Per te realizuar nje vizite ne prone kontakto tani ne nr: +35567 403 2997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 123m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Yzberisht
Rruga Rruga Misto Mame
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
80,000€
EXCLUSIVE
Yzberisht, Shitet Super Apartament 2+1+2! - 125m2
Yzberisht - Rruga Thoma Koxhaj

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberisht, ngjitur me pallatet Cabej. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2016, me punime shume cilesore d...

Shitje
71,000€
Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1+2 - 113m2
Yzberisht - Yzberisht

Ne Yzberisht, ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar, shitet Apartament 2+1+2, me strukture te rregullt dhe kubature te bo...

Shitje
69,000€
Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1+2 - 111m2
Yzberisht - Yzberisht

Ne Yzberisht, ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar, shitet Apartament 2+1+2, me strukture te rregullt dhe kubature te bo...