TEK RRUGA DIBRES SHITET APARTAMENT 1+1!!! - 63m2

E pa mobiluar
54,000€

  • Rruga e Dibrës
  • 9

Përshkrimi i pronës

REFFS19965 - Ne rrugen e Dibres ,tek komplesi Orion shitet apartament 1+1, ne katin e dyte ne komplkes shume cileros ndertim i sapoperfunduar .Apartamenti eshte i gjithe i shtruar me parket dhe organizohet si me poshte: ambienti ndenjes dhe gatimit se bashku me dalje ne ballkon, tualeti i ndare vec pjesa e tualetit dhe vec pjesa para tualetit, pastaj dhoma e dhumit. Per arsye te zones dhe vendodhjes ne katin e 2 teknik dhe kati 1 banim mund shfrytezohet dhe per biznes. Kompleksi ofton te gjitha fasilitet per tu ndiere shume komod ,me hapesira brenda,ambiente te ndryshme shplodhese , supermarkete, shkolle afer , kopesht, disa institucione te ndryshme. Apartamenti ndodhet shume prane QSUT,gjithashtu ka akses ne shume dalje,Unaze,Konostudio e cila te Apartamenti ka orientim Jug-Perendim.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 63m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Shkolla e Bashkuar
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
55,000€
Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazi... - 67m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2019, Shitet Apartament 1+1, Me Cmim Okazional. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashko...

Shitje
53,000€
Apartament 1+1 - 61m2
Ali Demi - Rruga Shyqyri Ishmi

Tek Shkolla Baletit, prane minibashkise 2, shitet apartament 1+1 ne katin 5 te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti organizohet ne nje nje dhom...

Shitje
55,000€
Apartament 1+1 - 64m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne Rezidencen Lugano ,ne rrugen e Dajtit shitet apartament i sapo mobiluar 1+1 ,ne katin e trete te nje pallati katerkatesh ,ndertim i vitit 2010 dhe...