SHITET AMBIENT KOMERCIAL PRANE PEDIATRISE !!! - 23m2

E pa mobiluar
38,000€

  • Rruga Kongresi i Manastirit
  • 79

Përshkrimi i pronës

REFFS19955 - Tek Pediatria ne rrugen Kongresi Manastirit shitet ambient komercial ne katin e 0 te pallati 7 katesh ndertim i viteve te fundit. Ambienti eshte opensace me nje tualet ,nga njera ane eshte me mur dhe nga nje ane eshte me qepen me pult. Zona ne te cilen ndodhet prane QSUT,afer Unazes, afer Tregut Industial,disa Instititucioneve te tjera e ben shume te pershtashme sipas nevojave tuaja. Per shkak te vendodhjes eshte ne vend perfekt per klinike mjeksore,dentare,laborator,apo dicka te pershtatshme per zyre. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe ka orientim Jug-Perendim. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 23m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 8
Zona Pediatria
Rruga Rruga Kongresi i Manastirit
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 0

Tipare

Hipotekë Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
40,000€
Okazion Shitet Dyqan Prane Pista Iliria + Garazhd + Dep... - 74m2
Durres - Rruga Pavaresia

Okazion vetem pak minuta larg Pistes Iliria. Ndodhet nje dyqan i cili mund te shoqerohet me dhenien e disa garazhdeve dhe nje depoje Eshte nje rast i...

Shitje
43,000€
Tek Kompleksi Kontakt Shitet Ambient Komercial I Përsht... - 32m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane, Kompleksit Kontakt Shitet Ambient Komercial, Mundesi Ideale per Investim. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje kompleksi te ri me cilesi te larte...

//do something