TEK PAZARI RI SHITET APARTAMENT 2+1+2 I MOBILUAR!!! - 110m2

E mobiluar
130,000€

  • Rruga Hoxha Tahsim
  • 226

Përshkrimi i pronës

REFFS19920 - Ne rrugen Hoxha Tasim, ne rruge kryesore shitet apartament 2+1+2 tualete i mobiluar, ne katin e 4-t te nje pallati te ri, me ashensor. Apartamenti eshte organizuar si me poshte: koridori ku kane dalje te gjitha dhomat, salloni eshte sebashku me ambient gatimi dhe ndenjie me dalje ne ballkon, pastaj vazhdojme me tualetin qendror me dritare ,dhome gjumi femijesh ,dhome gjumi cifti me tualet. Investimet e bera jane qe nga punimet elektrike, hidraulike, painimi, ballkoni i mbyllur i shfrytezueshem dhe termoizolim gjithe pallati. Apartamenti mund te perdoret per banim po ashtu dhe per investim pasi dhe zona ne te cilen ndodhet eshte 2 minuta larg qendres. Apartamenti ka te gjitha facilitetet per nje jete komode, gjithashtu ka akses dalje ne shume rruge si nga Pazari Ri, Qender, Unaze. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje,me dokumentacion te plote hipotekor dhe te rivleresuar. Per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Pazari i Ri
Rruga Rruga Hoxha Tahsim
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
125,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+Vera... - 153m2
Rr. e Kavajes - Rruga Babë Rexha

Tek Rruga e Kavajes ne pallat shume cilesor me ashensor dhe i mire administruar, shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 96.9m2, plus 55 m2 verande, si...

Shitje
133,000€
Apartament 2+1 - 121m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Ne kompleksin me te mire prane Hipotekes, Shitet Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri 15 katesh, dhe ka nje...

Shitje
137,000€
Zogu I Zi, Super Apartament 2+1+2 Ne Shitje! - 105m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, me infrastrukture, dhe nyje lidhese per qytetin, Shitet nje Super Apartament, me strukture 2+1 me orientim Ide...