NE RRUGEN FERIT XHAJKO SHITET AMBIENT KOMERCIAL OPENSPACE!!! - 80m2

E pa mobiluar
103,000€

  • Rruga Ferit Xhajko
  • 106

Përshkrimi i pronës

REFFS19861 - Ne rrugen Ferit Xhajko brenda unazes ,prane UKT dhe afer Tregut Industrial shitet ambiet per biznes ne katin e pare te nje pallati 7 katesh,ndetim i vitit 2001.Ambienti eshte openspace me 1 tualet dhe eshte shume funksional per disa lloje biznesesh,si per pasticeri,furre buke,prodhim akullore,apo prodhime te ndryshme,depo farmaceutike, mund te perdoret si ambient per te mbajtur mallra te ndryshme pasi eshte fare prane Tregut Industrial .Per arsye te vendodhjes ka akses si ne Unaze ,Rruga e Dibres,Rruga 5 Maji. Aktualisht funksionon me qira si ambient per reklamin mobiljesh.Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe eshte e rivleresuar.Per nje vizite ne prone ne kontaktoni!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 1
Zona Medrese
Rruga Rruga Ferit Xhajko
Viti i ndërtimit 2001
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
110,000€

118,000€

Te Medreseja Shitet Apartament 2+1 - 115m2
Medrese - Rruga e Dibrës

Prane Medresese, te Rruga e Dibres Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 115 m2 ne nje pallat te mireadministruar me ashensor. Apartamenti ka organizim s...

Shitje
107,000€

110,000€

Shitet Super Dyqan, Me Siperfaqe 41 M2, Ne Katin Zero! - 41m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Shitet super dyqan, me siperfaqe 41 m2, ne katin zero te nje pallati te ri, buze rruge. Prona ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes tek zona...

Shitje
93,000€

103,000€

EXCLUSIVE
Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambient Komerci... - 39m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Rruga Tish Dahia, tek Komuna e Parisit pranë Kompleksit Kika 2, Shitet Ambient Komercial (Dyqan) me Sipërfaqe 38.5 m2 aktualisht në gjendje pune si...

//do something