SHITET AMBIENT BIZNESI NE RRUGEN E ELBASANIT BASHKE ME PAISJET !!! - 188m2

E mobiluar
365,000€

  • Rruga e Elbasanit
  • 86

Përshkrimi i pronës

REFFS19856 - Shume afer qendres se qytetit, tek kryqezimi i rruges se Elbasanit, Shitet Ambient Komercial, me sipërfaqe 200 m2 bruto dhe 188 m2 neto. Aktualisht Biznesi eshte ne gjendje pune dhe shitet bashke me paisjet. Ambienti është i organizuar në një hapesire open-space, dy tualete dhe kater dushe. Ambienti ndodhet në një zonë shumë strategjike në zonën e Qendres sepse ka lëvizshmëri të lartë dhe akses të mirë, nga rruga kryesore. Ambienti aktulisht është ne gjendje pune dhe ka investime cilesore si sistem aspirimi, kondicioner, punime gipsi, ndricim LED, etj. Gjithashtu disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Eshtë mudësi shumë e mirë për investim afatgjatë sepse jepet lehtesisht me qira. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjencise Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 188m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Premium
Kati 2
Zona Blv. Bajram Curri
Rruga Rruga e Elbasanit
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Verandë Depo I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

//do something