TEK KOMPLEKSI KONTAKT SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME ORINETIM TE MIRE DHE VERANDE !!! - 164m2

E pa mobiluar
140,000€

  • Rruga Artan Lenja
  • 610
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS19854 - Tek 21 Dhjetori, ne Kompleksin Kontakt ,shitet apartament 2+1+2 tualete ,me siperfaqe 102 m² dhe 123 m2 verande ,ne katin e 5-te te nje pallati 8-katesh, ndertim i vitit 2018 shume cilesor me sistem kapot dhe termoizolim. Apartamenti eshte organizuar si me poshte: korirdori ku organizohen te gjitha dhomat, tualeti qendror me dritare, dy dhoma gjumi, salloni se bashku me ambient gatimi, ballkoni me pamje fantasike. Kompleksi eshte i rrethuar me hapesira te gjelbra, kende lojrash per femije, supermarkete dhe shume sherbime te tjera. Kompleksi ju ofron te gjitha lehtesirat per nje jetese bashkekohore duke qene se, aksesohet lehtesisht nga Unaza e Tiranes, Unaza e Madhe, Rruga e Durresit dhe Rruga e Kavajes. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje me shume ndricim natyral. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor .Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 164m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Artan Lenja
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor I sapo investuar Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
135,000€

138,000€

Te Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me... - 115m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Pjeter Budi

Te Rruga e Elbasanit, shitet super apartament 2+1+2 me 2 ballkone dhe garazhd! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar me...

Shitje
138,000€

153,000€

Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Super Apartament 2+... - 151m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 2+1+2 me orientim perfekt jug-lindje !!! Garden Residence Tur...

Shitje
150,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 202m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Prane Kompleksit Delijorgji, buze rruges Rruges se Kavajes, shitet apartament 2+1+2, ne katin e 10 te nje pallati te ri, te mireadministruar dhe me as...

//do something