NE PORCELAN SHITET APARTAMENT 2+1 ME AMBIENT GATIMI ME VEHTE DHE I MOBILUAR ! - 97m2

E mobiluar
89,000€

  • Rruga Hysen Gjura
  • 16

Përshkrimi i pronës

REFFS19853 - Ne Porcelan ne rrugen Hysen Xhura shitet apartament 2+1 me ambinet gatimi me vehte dhe i mobiluar ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti ka hyrje te dedikuar dhe eshte organizuar si me poshte:koridori ,tualeti qendror,dhome gjumi cifti,ambient gatimi i vecuar,pastaj vazhdon salloni me dalje ne ballkon dhe nje dhome gjumi tjeter.Apartamenti ka te vecante ambientin e gatimit me vehte nga salloni i ndenjes dhe nje pjese ne ballkonit te pershtatur per gatim dhe aktualisht funksional. Meqenese shitet i mobiluar eshte arreduar ne menyre te kendshme ku cdo gje eshte pershtatur dhe kombinuar deri ne detaje. Punimiet extra jane bere qe nga punimet elektrike, hidraulike, patimi , parketi , dyert, tavanet, paisjet elektroshtepiake cilesore. Apartameti ka orienetim Lindje-Perendim , disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe te rivleresuar. Zona ne te cilen ndodhet ka te gjitha fasilitetet per te qene shume komod ne jeten e perditshme, fiks ne rruge kryesore duke patur akses per levizje ne shume drejtime,prane disa televizioneve , institucioneve te ndryshme , supermarkete, farmaci , shkolla, etj. Per te bere nje vizite ne prone na kontaktoni !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 97m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Porcelan
Rruga Rruga Hysen Gjura
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
97,000€
Shitet Apartament 3+1, I Mobiluar - 126m2
Porcelan - Rruga Hysen Gjura

Porcelan, Shitet Apartament 3+1, i Mobiluar, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallo...

Shitje
88,000€
Apartament 2+1 - 97m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, me orientim Perendim. Apartam...

Shitje
80,000€
Prane Rruges Mine Peza Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim... - 103m2
Mine peza - Rruga Petro Marko

Shitet apartament 2+1+2, prane rruges Mine Peza me siperfaqe 60 m2 + 43 m2 shtese me dokumenta te rregullta, ne katin e 2 te nje pallat ekzistues. Apa...