Fresk, Shitet Apartament 2 + 1 + 2!!! - 122m2

E pa mobiluar
75,000€

  • Rruga Shefqet Kuka
  • 118

Përshkrimi i pronës

REFFS19795 - Ne Fresk ne rrugen Shefqet Kuka, Shitet Apartament i mobiluar 2+1+2 tualete , ne katin e 5-te te nje pallati te ri, ndertim i viteve te fundit i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte organizur si me poshte: korridor , tualeti qendror me dritare, salloni ku jane bashke ambienti gatimit dhe ndenjies, dhome gjumi femijesh, ku te dyja kane dalje nga njera verande me palje nga Mali i Dajtit, pastaj kemi dhome gjumi cifti me tualet me vehte me dritare dhe dalje ne verande me pamje nga Tirana. Apartamenti shitet bosh me cmim 600 m². Punime shtese: grila persiane dhe profile dyer-dritare dopio xham PVC, termoizolim periferial - sistem kapote, sistem ngorhje me oxhak energjitik per gjitha dhomat + kondicioner, parket laminat gjerman AC4, dyer te brendshme, banja te rikonsruktuara ,punime elektrike, patinim dhe lyerje. Orinetimi i apartamentit eshte Jug-Lindje-Perendim dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ne cilen ndodhet eshte shume e qete dhe ka te gjitha fasilitetet per nje jete komode duke patur prane linja urbane, shkolle, kopesht, farmaci , disa zyra sherbimesh,etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 122m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Fresku
Rruga Rruga Shefqet Kuka
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Depo Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
78,000€
Tek Rruga Dajtit, Prane Restorant Fresku Shitet Super A... - 137m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek rruga Dajtit, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. Apartamenti n...

Shitje
68,000€
Ne Fresk Shitet Apartament 2+1 Me Siperfaqe Te Madhe - 116m2
Fresku - Rruga Thoma Filipeu

Ne rrugen Thoma Filipeu shitet apartament 2+1 me 2 ballkone me siperfaqe te madhe i pabanuar, i mobiluar me siperfaqe neto 106.70 m2, ne katin e 3 te...

Shitje
74,000€
Apartament 1+1 - 88m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit sapo kalon Restorant Freskun shitet Papafingo ,1+1+1 me siperfaqe te madhe bashke me 1 post parkimi ,ndertim i vitit 2014 .Apartame...