Ne Fresk ne rrugen Muhamed Deliu, Shitet Apartament 3+1+2 - 127m2

Pjesërisht e mobiluar
71,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 644
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS19720 - Ne Fresk ne rrugen Muhamed Deliu ,shitet apartament 3+1+2 tualete ,2 ballkone, pjeserisht i mobiluar ne katin e 2-te ,te nje pallati 5 katesh,me ashensor ndertim i viteve te fundit.Apartamenti eshte organizuar si me poshte;koridori ,salloni ku jane bashke ambiet gatimi dhe ndenjie me dalje ne ballkon, koridor tjeter ku jane organizuar 3 dhomat e gjumit, ku dhoma e ciftit ka dalje ne ballkon dhe 2 tualete .Apartamenti ka orientim Jug-Lindje dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per arsye te zones ku eshte apartamenti eshte shume qete ,me ajar te paster ,ka te gjitha fasilitetet per nje jete shume komode ,duke patur shkolle,stacion urbani ,supermarkete ,biznese te ndryshme, bare, restorante, etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 127m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Fresku
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
73,000€

78,000€

Tek Rruga Dajtit, Prane Restorant Fresku Shitet Super A... - 137m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek rruga Dajtit, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. Apartamenti n...

Shitje
68,000€

70,000€

RESERVED
Ne Fresk Ne Rrugen E Dajtit Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 116m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit shitet apartament 2+1+2 tualete ,ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, ndertim i vitit 2017. Apartamenti eshte organizuar si me po...

Shitje
65,000€

67,000€

Tek Fresku, Shitet Ambient Komercial - 35m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Tek Fresku ne rrugen Shefqet Kuka, perballe Institutit te Fizikes Berthamore shitet ambient komercial me siperfaqe 35.10 m2 ne katin e pare te nje...

//do something