Jepet Dyqan Me Qira! - 230m2

Pjesërisht e mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 72

Përshkrimi i pronës

REFFS19716 - Ne Fresk ne rugen Muhamed Deliu ,jepet me qira ambient komercial me nje siperfaqe 230 m2 ,ne katin e pare te nje pallati te ri ndertim i vitit 2013.Ambienti ka sherbyer si lloto sport eshte openspace ,ku ndodhet banaku, ambient ku ka funksionuar si dhome personeli ,2 tualete.Ambienti eshte totalisht i investuar ,xhama termik,grilat,tavanet ,aspirimi,kondicionimi,sistem sigurie.Ne hyrje ka verande qe mund te jete shume e shfrytezueshme ,por ka dhe nje dalje te dyte me shkalle.Meqenese ambienti ka fasade xhami ne pjesen me te madhe te siperfaqes dhe ndodhet fare prane rruges kryesore ka mundesi brandimi.Per shkak se ambienti ka nje siperfaqe te konsiderueshme mund te shfytezohet si per bar,restorant,per zyra ,call center ,palester,klinike ,apo dicka te ngjashme. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 230m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 2
Zona Fresku
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 5

Tipare

Verandë Më shumë se një Ballkon Hapesire Parkimi Pjeserisht i Mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
800€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Ne Linze - 150m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Jepet me Qira Super Apartament 3+1+2 ne nje nga zonat me terheqese te Linzes. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni t'i lar...

Qira
800€ / muaj
Ne Nje Objekt Pas Kompleksit Kika 2, Jepet Ambjent Kome... - 105m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nder zonat me te mira ne Tirane, ne nje objekt pas kompleksit Kika 2, jepet ambjent komercial me qira. Ambjenti eshte 56.2 m2 dhe i larte 4.80...

Qira
900€ / muaj
Ambjent Komercial Direkt Ne Rruge Kryesore - 180m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen e Durresit hyrja Kryesore ne qytetin e Tiranes jepet me qera dyqan buze rruge . Ambjenti eshte i organizuar ne 2 kate me pamje nga rruga kry...

//do something