Jepet Dyqan Me Qira! - 230m2

Pjesërisht e mobiluar
800€ / muaj

  • REFFS19716 - Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Përshkrimi i pronës

REFFS19716 - Ne Fresk ne rugen Muhamed Deliu ,jepet me qira ambient komercial me nje siperfaqe 230 m2 ,ne katin e pare te nje pallati te ri ndertim i vitit 2013.Ambienti ka sherbyer si lloto sport eshte openspace ,ku ndodhet banaku, ambient ku ka funksionuar si dhome personeli ,2 tualete.Ambienti eshte totalisht i investuar ,xhama termik,grilat,tavanet ,aspirimi,kondicionimi,sistem sigurie.Ne hyrje ka verande qe mund te jete shume e shfrytezueshme ,por ka dhe nje dalje te dyte me shkalle.Meqenese ambienti ka fasade xhami ne pjesen me te madhe te siperfaqes dhe ndodhet fare prane rruges kryesore ka mundesi brandimi.Per shkak se ambienti ka nje siperfaqe te konsiderueshme mund te shfytezohet si per bar,restorant,per zyra ,call center ,palester,klinike ,apo dicka te ngjashme. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 230m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 2
Zona Fresku
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 5

Tipare

Verandë Më shumë se një Ballkon Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
850€ / muaj
Dyqan - 140m2
Brryli - Rruga Arkitekt Kasemi

Ne Rrugen Arkitekt Kasemi,tek Brryli jepet me qira ambient Comercial Openspase, ne katin zero te nje pallati 6 katesh. Ambienti eshte me orinetim Jug-...

Për Qira
800€ / muaj
Dyqan - 105m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nder zonat me te mira ne Tirane, ne nje objekt pas kompleksit Kika 2, jepet ambjent komercial me qira. Ambjenti eshte 56.2 m2 dhe i larte 4.80...

Për Qira
900€ / muaj
Dyqan - 140m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen e Durresit hyrja Kryesore ne qytetin e Tiranes jepet me qera dyqan buze rruge . Ambjenti eshte i organizuar ne 2 kate me pamje nga rruga kry...