SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK PAZARI RI !!! - 105m2

E pa mobiluar
115,000€

  • Rruga Hoxha Tahsim
  • 311
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS19541 - Ne rrugen Hoxha Tasim shitet apartament 2+1+2 tualete ,ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor ndertim i viteve te fundit. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte ; korridori dhe tualeti qendror me ndarje me vete ,pastaj eshte salloni sebashku me ambjent gatimit me siperfaqe te konsiderueshme me dalje ne ballkon , koridor ku ndan ambientet e nates, dy dhoma gjumi dhe nje tualet ndermjet dy dhomave. Investimi i bere ne apartament eshte tek paisjet hidraulike ,elektirke dhe instalimi i sistemit chiller. Orientimi i apartametit eshte Lindje -Perendim. Apartamenti ndodhet nje nga zonat me te preferuara ne Tirane duke qene se eshte shume prane Qendres ,Pazarit te Ri , disa Institucioneve Shteterore, Banka, Qendra Tregtare, Shkolla, Kopshte etj. e ben te mundur per nje jetese shume komode por mund te perdoret dhe per investim pasi dhe qerate jane ne vlere te konsiderueshme.Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .Per nje vizite ne prone ne kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 105m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Pazari i Ri
Rruga Rruga Hoxha Tahsim
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
120,000€
Te Pazari I Ri Shitet Apartament 2+1 Me Super Vendndodh... - 100m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Te Pazari i RI Shitet Apartament 2+1 me Super Vendodhje .Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 8-katesh, i mireadministruar me ashensor....

Shitje
111,000€
Shitet Apartament 1+1 Prane Pazarit Te Ri !!! - 75m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Prane Pazarit te Ri shitet apartament 1+1 ne nje ndertim te ri i vitit 2020. Apartamenti ka siperfaqe totale 75 m² dhe organizohet ne nje korridor qe...

Shitje
120,000€
Shitet Apartament 1+1 Prane Pazarit Te Ri !!! - 81m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Prane Pazarit te Ri shitet apartament 1+1 ne nje ndertim te ri i vitit 2020. Apartamenti ka siperfaqe totale 81 m² dhe organizohet ne nje koridor qe n...

//do something