APARTAMENT 1+1 TEK FRESKU - 70m2

E mobiluar
45,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 2

Përshkrimi i pronës

REFFS19420 - Ne rrugen Ali Deliu , prane teleferikut shitet Apartament 1+1 i mobiluar me sip 65 m2 ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore.Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka nje organizim si me poshte :koridori,salloni dhe ambienti i gatimit bashke, nje dhome gjumi , tualet me drirare dhe ballkon.Per shakt te vendodhjes se katit ka pamje fantastike dhe nje ndricim shume natyral, orientimi eshte jug- perendim. Zona ne te cilin ndodhet te jep nje qetesi absolute, ajer te paster dhe ka te gjitha fasilitet e mundshme per jete komode dhe te qete, duke pautur prane stacion urbani, shkolla, kopesht, farmaci, supermarket, ambiente shplodhese per te rritur dhe femije etj.Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per te bere nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme si kjo telefono tani ne numrim:0674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 70m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Fresku
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
55,000€
Apartament 1+1 - 64m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne Rezidencen Lugano ,ne rrugen e Dajtit shitet apartament i sapo mobiluar 1+1 ,ne katin e trete te nje pallati katerkatesh ,ndertim i vitit 2010 dhe...

Shitje
46,000€
Ne Fresk Shitet Apartament 1+1!!! - 72m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne Fresk , ne Rrugen Ramazan Gaxherri , shitet apartament 1+1, me siperfaqe neto 65.30 m2 ne katin e 4 ne nje pallat te ri, ndertim i vitit 2019 shum...

Shitje
56,000€
Apartament 1+1 - 66m2
Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Ne Rrugen Jordan Misja shitet Apartament 1+1 me siperfaqe bruto 65.63m2 dhe neto 58m2. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mi...