Ne Bllok jepet me qira apartament 3+1+2 !!! - 135m2

E mobiluar
1,300€ / muaj

  • Rruga Nikolla Tupe
  • 8

Përshkrimi i pronës

REFFS19359 - Ne rrugen Nikolla Tupe, ne Bllok, jepet me qira apartament 3+1+2 , me nje siperfaqe 135 m2 neto, ne katin e tete te nje pallati dhjetekatesh te mireadministruar dhe me ashensor.Apartamenti eshte i mobiluar dhe jepet se bashku me ne post parkimi (garazhd). Aprtamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt si me poshte; koridori ku ka dalje ne te gjitha dhomat, salloni i madh i arreduar kendshem me ngjyra te lehta , ambienti i gatimit me vete dhe me dritare , dy dhoma gjumi cifti, dhome gjumi femijesh, dy talete ,ku njera eshte me vaske, dy ballkone me siperfaqe te konsiderueshme. Orinetimi eshte Jug-Lindje dhe Jug-Perendim. Meqenese apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ,ne zemer te bllokut te jep te gjitha fasilitet per jete sa me komode. Per te bere nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme si kjo telefono tani ne numrin 0674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 135m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 8
Zona Blloku
Rruga Rruga Nikolla Tupe
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,400€ / muaj
Ne Bllok Jepet Zyre 150 M2 Me Qira! - 150m2
Blloku - Blloku

Ne Bllok jepet me qira super ambjent me siperfaqe 150m2 e sapo investuar gjthshka e re dhe teper cilesore. Ambjenti ka mundesi parkimi ne zonen perret...

Qira
1,300€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Zyre Me Planimetri Perfekte... - 137m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok jepet me qira per zyra apartament 3+1 me planimetri perfekte. Apartamenti organizohet ne 1 koridor i cili ben shperndarjen ne 3 dhomat e gjum...

Qira
1,200€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Pamje Fantastik... - 107m2
Blloku - Rruga Donika Kastrioti

Ne Bllok, Prane Twin Towers Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe mun...