SHITET 1+1 NE FRESK - 86m2

E pa mobiluar
44,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 483
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS19357 - Ne rrugen e Thesarit , prane Hipo Market , shitet apartament 1+1, ne katin e dyte te nje pallati te ri ndertim i vitit 2018 shume cilesor me siperfaqe neto 85.59 m2.Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe eshte organizuar si me poshte: sallon shume te madh dhe ambient gatimi me dalje ne ballkon,dhome gjumi cifti, koridori me nje hapesire te mjaftueshme dhe tualet.E vecanta e apartamentit eshte sepse brenda sallonit eshte modifikuar dhe nje ambient i kendshem per tu shfytezuar si biklioteke, dhome pune apo dicka e ngjashme.Apartamenti ka ndrimim shume natyral dhe orientohet nga Veri-Lindje.Meqenese apartamenti shitet bosh eshte mundesia te beni investimin e duhur dhe te beni mobilimin sipas shijeve tuaja.Per shkak te vendodhjes ne zone te qete , me ajer te paster te ben te ndihesh komod ne zgjedhjen tende, gjithashtu ka te gjitha fasilitetet si: linja urbani, kopeshte,shkolla, supermarket, farmaci, ambiente shplodhese per te rritur, kende lojrash per femije, zyra per sherbime dhe pagesa te ndryshme.Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin :0674032997 per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme si kjo .

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 86m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Fresku
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
48,000€

50,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion - 80m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Freskut, zone e cila eshte zhvilluar mjaft vitet e fundit duke u plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme. Zona e...

Shitje
47,000€
Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt! - 83m2
Fresku - SH54

Tek Fresku. shitet apartament 1+1 me orientim perfekt nga Jugu. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri me 5 kate dhe organizohet...

Shitje
43,000€
Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt! - 75m2
Fresku - SH54

Tek Fresku. shitet apartament 1+1 me orientim perfekt nga Jugu-Perendimi-Veriu. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri me 5 kate...

//do something