AMBIENT PER ZYRE - 100m2

E mobiluar
500€ / muaj

  • REFFS19297 - Pazari i Ri - Rruga Luigj Gurakuqi

Përshkrimi i pronës

REFFS19297 - Prane Pazarit te Ri jepet me qira ambient comercial me nje siperfaqe 100 m2. Ambienti eshte openspase ka finksionuar si call center me pare , por ben te mundur dhe modifikim per tu pershtatur sipas tipologjise se biznesit.Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri dhjete katesh te mire administruar.Meqenese ndodhet ne nje nga zonat prane qendres eshte shume i pershtatshem per call center, zyra , depo farmaceutike, apo dicka te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Pazari i Ri
Rruga Rruga Luigj Gurakuqi
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
400€ / muaj
Apartament 3+1 - 125m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Ne zonen e Pazarit te Ri, rruga Hoxha Tahsim, Jepet Super Apartament 3+1 me Qira! Aparatmenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati buze rruge, pa ashes...

Për Qira
600€ / muaj
Apartament 4+1 - 129m2
Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Ne rrugen Tefta Tashko Koco jepet me qira apartament per zyra me nje siperfaqe 129 m2 sebashke me nje post parkimi . Apartamenti eshte organizuar si m...

Për Qira
350€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Pazari I Ri - 100m2
Pazari i Ri - Rruga Fadil Rada

Ne zonen e Pazarit te Ri, ne rrugen Fadil Rada, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e trete te nje pallat te ri me ashensor me siperfaqe totale 100...