Vile me qira shkolla baletit - 190m2

E mobiluar
1,200€ / muaj

  • Rruga Ali Visha
  • 22

Përshkrimi i pronës

REFFS19294 - Prane " Shkolles se Balettit", ne rrugen Ali Visha , ne nje zone private jepet nje vile me qira (me nivel te larte sigurie dhe e certifikuar ). Vila eshte e rrethuar me nje ambjent te qete me kopesht, ofrohet mundesi parkimi . Vila eshte organizuar ne 2 kate. Ne katin e pare ndodhet holli me 2 ambjente te nderthura kendshem me njera tjetren, ku ne pjesen e pare kemi 1 oxhak funksional per stinen e dimrit dhe pjesa tjeter eshte nje ambjent relaksues me ndricim dhe pamje nga kopshti. Zona e gatimit eshte vecuar dhe me pajisjet me te mira. Ne kete kat kemi edhe dhomen e gjumit me tualet te vecauar ne te cilin jane perdorur hidrosanitaret me cilesore. Kati i pare lidhet nepermjet shkalleve te brendshme me katin e dyte i cili organizohet ne 2 dhoma gjumi me hapsira te medha dhe ndricim te bute natyral dhe tualet me dritare. Ajo cka e ben vilen te vecante eshte aredimi me ngjyra te embla dhe lidhen me materialin e xhamit te perdorur tek dyert qe rralle haset ne ambjente te banueshme. Xhami i perdorur eshte triplex dhe elemnti i kornizes eshte alumin termik(antibaldi), sisitemi i kondicionimit eshte qendror chiller, vila ka depozite uje i cili furnizon ambjentet e viles duke kaluar ne filtra mekanik dhe karboni. Cmimi i viles eshte 1400 i diskutueshem perfshire dhe taksat. Per te bere nje vizite ne prone telefono tani ne numrin :0674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 190m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Shkolla e Baletit
Rruga Rruga Ali Visha
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Garazh Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,500€ / muaj
Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkim... - 430m2
Komuna e Parisit - Rruga Prokop Mima

Tek Komuna e Parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. Vila eshte 3-kateshe dhe ka nje siperfaqe 144 m2 per cdo kat gjithashtu ka dhe...

//do something