Shitet apartament 2+1 ne qender te Tiranes - 60m2

Pjesërisht e mobiluar
105,000€

  • Kavaja Street
  • 58
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS19292 - Shitet apartament 2+1 ne qender te Tiranes , ne fillim te Rruges se Kavajes .Apatamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues i cili eshte i organizuar si me poshte;sallon ndenje dhe ambjent gatimi, dhome gjumi , dhome ndenje ,nje tualet dhe ballkon.Orientimi i apatamentit eshte nga lindja dhe perendimi gjithashtu ka mundesi parkimi .Duke qene se vendodhja eshte ne qender te Tiranes, prane shume institucioneve shteterore , zyrave te ndryshme , qendrave tregtare etj, te jep komoditetin maksimal dhe te ofron te gjitha fasilitetet per te qene sa me komod qe rrelle e gjen ne zona te tjera. .Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.Telefono tani ne numurin: 0674032997 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme .

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Qender
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
113,000€

115,000€

Shitet Apartament 3+1 Qender - 79m2
Qender - Rruga Çamëria

MUNDESI IDEALE PER BIZNES. Shitet apartament 3+1 ne zonen qendrore te Tiranes, egzaktesit tek shkolla "Kristoforidhi" tek rruga e tregut Cam. Apartame...

Shitje
90,000€

100,000€

Tek Siri Kodra, Shitet Apartament 3+1! - 90m2
Qender - Rruga Siri Kodra

Ne nje nga zonat me strategjike dhe te qeta prane qendres se Tiranes, ne Rrugen Siri Kodra, Shitet Apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te...

Shitje
110,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1 I Inv... - 85m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Shitet super apartament 2+1 ne zemer te Tiranes, ne rrugen Bardhok Biba. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85 m2 neto. Eshte ne katin e 3-te te nje pa...

//do something